אודות

מתחם החמאם

אין כמו יפו בלילות...

כאשר תראו את קבלת הפנים והקוקטייל החגיגי המצפה לכם, ברחבת הכניסה של החמאם, תבינו בדיוק למה התכוון המשורר. כאן, מתחת לשמי יפו העתיקה, כאשר הגן המסולע מעוטר בזרי פרחים ומואר בתאורה רכה מתחיל האירוע הקסום שלכם.
אין כמו יפו ובכל הצניעות, אין עוד מקום כמו החמאם. דמיינו לעצמכם חלל מרהיב עם שלושה מפלסים, קשתות מקומרות ותקרות גבוהות. בעצם, מדוע לדמיין. הכל כאן מחכה לכם. בדיוק כמו מעצבי הבית שלנו שישמחו לעצב ולסגנן את פנים החמאם בעזרת: כלי טרקוטה, פרחים, בדים.
עכשיו אחרי שהתרשמנו מהאווירה האינטימית המיוחדת אפשר לגשת לעיקר-האוכל.

אתם מוזמנים להתענג על המטבח האנין שלנו. מתאבנים, פשטידות, פסטות צבעוניות, בשרים מובחרים ושאר ירקות – אתם תקבעו את התפריט. בשרי או חלבי, כשר כמובן, בהשגחת הרבנות.
בין אם בחרתם בחמאם לאירוע משפחתי או עסקי, לרקוד ולשמוח חייבים. תיאטרון החמאם עם בימת ההופעות הוא המקום האידיאלי למסיבה או הופעה עד אור הבוקר.

בחמאם ניתן לערוך חתונות, מסיבות, בר מצווה, בריתות או כל אירוע משפחתי אחר, עד 350 איש.
כמו כן ערוך החמאם לאירועים עיסקיים, מסיבות קוקטייל וקבלות פנים עד 600 איש, ביום או בערב, עם הופעה בתיאטרון ומזנון עשיר.

תחת שמי ים התיכון, ממש כך, יתקיים אחר האירועים המרגשים בחייכם – החופה. ולאירוע שכזה חייבת להיות תפאורה הולמת, קו הרקיע של תל אביב פרוש לפניכם, גלי הים מתנפצים למטה, שקיעה אדומה במערב ובתי האבן של יפו העתיקה מאחוריכם. נשמע כמו גלוייה לתיירים? בדיו מכאן מצלמים אותן.

את החמאם אתם מכירים או זוכרים כתיאטרון החמאם הידוע, מי לא הופיע כאן? דן בן אמוץ, אורי זהר, שייקה אופיר, אריק אינשטיין ועוד רבים וטובים. כמה שנים טובות לפני כן, 200 שנה ליתר דיוק, נבנה החמאם כבית מרחץ טורקי. מכאן העיצוב הארכיטקטוני המיוחד כל כך ומכאן, נכון מאוד, מקור השם.